Laserová epilace chloupků

Laserová epilace 

  Odstraňování chloupků na obličeji, nohou, zádech, v podpaží nebo intimních partiích je dnes běžnou záležitostí. Každý touží po svůdně hladké pleti a hledá nejvhodnější způsob, jak toho dosáhnout na velmi dlouhou dobu. V ideálním případě natrvalo. Nejlepší je k tomu epilace, která představuje jediný skutečně dlouhodobý způsob, jak se nechtěného ochlupení zbavit. Jednou z nejúčinnějších metod je epilace pomocí laseru.  Laserová epilace je tím úspěšnější, čím máte chloupky tmavší. Laser reaguje na pigment chloupků, přeruší jejich výživu, a tím dojde k vypadnutí chloupků včetně cibulky přibližně do jednoho týdne od zákroku.

  Při laserové epilaci lze ovšem zasáhnout chloupky pouze v jejich růstové fázi. A protože ochlupení roste nerovnoměrně, zákrok je nutné několikrát opakovat. Počet ošetření je individuální a závisí na mnoha faktorech - charakteru kůže, genetických dispozicích, rychlosti růstu chloupků, hormonálním stavu organismu a ošetřované lokalitě, s čímž souvisí i hloubka uložení vlasové cibulky. V průměru je třeba absolvovat cca 5 terapií v intervalu sedmi až čtrnácti dnů.

  Před vlastním zákrokem je nutná analýza pleti a ochlupení. Při této konzultaci se dozvíte, jaké výsledky laserové epilace můžete očekávat, kolik sezení bude zapotřebí a případně jaké metody odstraňování chloupků by bylo možné kombinovat. 

CENÍK:    podpaží………………………….jedna terapie /400,-Kč

             třísla…………………………….. jedna terapie /500,- Kč

             horní ret…………………………jedna terapie /250,- Kč

Prvních pět zákroků je za plnou cenu, každý další se slevou 50%!

.